Сергій Куліш "НОВИЙ ТРЕНЕР ДИНАМО КИЇВ

ИЗВЕТНЫЙ ФАНАТ КИЕВСКОГО ДИНАМО ДАЛ ИНТЕРВЬЮ 11на11.com ИЗВЕСТНОМУ СПОРТИВНОМУ ЖУРНАЛИСТУ НИКОЛАЮ ВАСИЛЬКОВУ!

СЕРГІЮ, у 1 таймі команда действувала добре, забили гол. Що сталося перед перервою?

Думаю, що гол Динамо надломив. Динамо завжди грає у відкритий футбол.

Скажіть будь ласка перший раз ви пішли на матч і скільки було людей, і хто вас потянув на матч ?

Ну перший матч я пішов на Динамо Київ – Нефтчі Баку, тато мене провів на матч, отримав перше враження, коли з суддею не булли згодні вболівальники і почали весь стадіон бити об підлогу.

Що ви можете сказати с приладу матчу Динамо – Шахтар ( Кубок України ) що відбулося в Сумах ?

Динамо не хватає швидкого та таранного форварда

А як же Артем Мілевський та Андрій Шевченко ?

В нього опит є але швидкості немає, потрібен швидкий нападник, ось наприклад епізод з другим м’ячем коли Динамо обрізалось і 2-3 передачі і Шахтар повів у рахунку

Чому не визвали Шовковського в збірну ?

Це пов’язано з тим щоб молоді гравці почули порох, і тренер дав відпочити таким гравцям як Саша, треба щоб вони набралися опиту. Треба давати молодим гравцям давати шанс, щоб вони набралися опиту

Чому Динамо не перемогло Брагу ? Що сталося с Динамо ?

Ми входимо в одні й ті ж ворота, коли Динамо грає з командою атакуючого плана то Динамо їх проходе, а коли попадає команда рівня Браги, то нам дуже важко їм протистояти.

Чому в Динамо немає бразильців в атаці ?

Набирається свій кістяк, у Шахтаря своя стратегія, у Динамо своя.

Який матч вам запам’ятався вам найбільше в житті ?

Це був матч Лігі Чемпіонів Динамо – Інтер 2009 ( 1- 2 ), нічия була негативним результатом для нас, а ми програли.

Ну і звичайно Динамо – Спартак ( 3 – 2, Леоненко-3 ), вболівальники навіть не повірили в чудо.