Витрачаю 200-300 гривень на місяць

 

Витрачаю 200-300 гривень на місяць

ПЕРСОНА МІСЯЦЯ: Найкращий економіст Сергій КулішНа цьому тижні наш журналіст Павел Леонов поспілкувався с людиною, яка знає міру грошам і витрачає їх суто по ділу. Пан Сергій дав ексклюзивне інтервью нашому сайту.

 

Сергій, розкажіть свою біографію будь ласка.

 

Я родився у Києві, мешкаю з батьками в Дарницькому Районі, по вулиці Вербицького. Закінчив 2 університети : Інститут хімії та Інститут енергетики. Зараз у мене дві вищчі освіти. З хімією у мене не склалося, то подався в енергетику. Вже 10 років працюю в "Укренерго". Оскільки моя професія звязана з енергетикою, мої кращі друзі Богдан та Женя називають мене Електрик, і я не ображаюся, і стараюся завжди посміхатись :)

 

Сергію, скажіть а скільки Вам років ? 

Нещодавно мені виповнилося 38 років.

 

Вітаю Вас! Бажаю добитися успіхів у сфері енергетики та створити сімью. До речі у Вас є сімья ?

 

Ні в мене сімьї немає, і це добре оскільки це треба грошей мати багато, щоб її утримувати. Мені і так добре живеться з Батьками. До речі я зустрічався з дівчиною, її звати Татьяна - вона працює разом зі мною. Але після 2 місяців виникли обставини і ми розійшлися. Але я пам"ятаю я за нею доглядав, ми разом ходили у театр безкоштовно, я тоді дістав квитки у начальства. Також, ми були у кіно, але тоді прийшлось заплатити, я тоді попав на 40 гривень. Я собі таке не часто позволяю, але не мав вибору відмовити дівчині, ще ми ходили в Макдональдс я купляв картоплю фрі і гамбургер, тому що він трохи дешевше від чізбургера, а сир я взяв з собою і потім положив в гамбургер :) Після 2 місяців ми розталися.

 

Цікава історія. Давайте більш детальніше поговоримо як ви стали персоною місяця?

Мені позвонив Ігор Михайлович, і сказав що я став найкращим економістом місяця. Я був не здивований! Тому що, я витрачаю десь приблизно 200, максимум 300 гривень! Я собі купляю молоко,печиво. Печива купляю багато! Іноді, хожу в магазин "МЕТРО" на дегустації шинки,сира і як є можливість я просто набераю трошки в торбу і несу додому. Також, я живу на скидках, тому що мій друг Богдан зробив мені карту метро, і мені приходять смс на телефон коли є скидки в магазині. До речі, Богдане привіт! Ви це напишіть у своїй статьї!!! ;)

 

Хммм... дуже цікаве у Вас життя Сергію! Скажіть а як ви проводите вільний час, якщо він у Вас є ?

Взагалі він в мене є. Я провожу його в клубі. Але я думаю ви не той клуб маєте на увазі. Це православний клуб, який називається "Клуб 7 дорог''. Там ми збираємося, пьемо чаек, розмовляємо, граємо в різні ігрі. Взагалі в ньому люди в моєму віці.

Також я люблю гуляти по парку і ходити на виставки і музеї.

А і саме головне, ходимо з моїми друзями на футбол, на Динамо Київ!

А ви купляєте квиток чи як ?

Ні ну це досить безтолкове питання. Звичайно ні! Я просто знаю як туди пройти безкоштовно. Всіх секретів я розповісти не можу. Це таємниця, про це знаються тільки мої друзі Богдан та Женя.

 

До речі розкажіть про них...

 

Богдан - студент, вчиться на Електрика, може в майбутньому буде зі мною працювати, або як я піду з роботи моє місце буде для нього. ;) До речі він знає особисто Миколу Василькова, який допомагав йому в різних ситуаціях. Це дуже відома людина. Богдан в свою чергу працював на ICTV, знімався в роликах. Також Богдан любить футбол як і наш спільний знайоми Женя.

Женя - зараз знаходиться на зйомках за кордоном. Не скажу Вам де, бо це таємниця.

На закінчення хочу сказати щоб люди які це прочитають економили гроші і запам'ятали мої слова

" НУЖНО ЕКОНОМИТЬ И НАГЛЕТЬ НО В МЕРУ "

 

З СЕРГІЄМ ПОСПІЛКУВАВСЯ ПАВЕЛ ЛЕОНОВ :)

 Создан 06 окт 2012